Сонник Я

Яблука — бідність. Дерево одне, високе — з кимось справу будете мати неприємну, сварка. Яблука — радість. Сняться яблука — кому як: одному — сльози, іншому — добре; але точно: яблука стиглі — добре, зелені — сум. Як сняться гнилі яблука, то це на погане життя. Якщо сниться, що їсте або рвете яблука, то незабаром занедужаєте. Кислі яблука їсти — скорбота, сум. Яблука червові — чогось червоніти, сором. Падіння двох яблук з яблуні вві сні означає народження близнюків.

ЯРМО

Ярмо вві сні — знак того, що вам доведеться проти своєї волі підкоритися бажанням іншої людини. Запрягати тварин — в реальності ви зможете підкорити собі тих, хто опирався цьому.

ЯСТРУБ

Обман з боку підступних недругів. Якщо вам уві сні вдалося підстрелити яструба, то знайте, що на вас очікує успіх: через місяці або роки напруженої боротьби вам удасться впоратися з усіма труднощами. Мертвий яструб — знак того, що ви успішно переможете своїх ворогів. Якщо молодій жійці спиться, що вона прогнала яструба, який намагається вкрасти свійського птаха, то наяву вона зможе досягти поставлених цілей завдяки старанності та цілеспрямованості. Яструб у клітці — не розраховуйте на легкий успіх.

ЯЧМІНЬ

Як насниться ячмінь — буде удача в господарстві.

ЯЩІРКА

Ящірка вві сні — розчарування в комусь або в чомусь. Несподівана якась напасть.     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *