Сонник Р

РАЙ

Рай у сні — щастя, розкішне життя. Бути в раю — позбавитися всіх неприємностей і небезпек.

РЕВІНЬ

Ревінь — приємна розвага, про яку ви будете з задоволенням згадувати ще не один рік. Готувати вві сві яку-небудь стрй – ву з ревеню, наприклад варення, — на вас чекають гарячі суперечки, у запалі яких ви втратите найкращого друга. їсти вві сні ревінь — знак того, що ви невдоволені вашою поточною роботою.

РЕШЕТО

Решето вві сні — поганий знак. Як правило, воно передвіщає непристойний учинок, за який пізніше вам доведеться розплачуватися. Дивитися на кого-небудь крізь решето — у вас більше шансів ва те, щоб утриматися від якогось негідного вчинку. Нести в решеті ягоди, фрукти тощо — незабаром втратите те, що недавно придбали.

РИБА

Риба сниться на дощ, негоду. Якщо риба снйться: чоловіку або дівчині — буде зміна погоди, молодиці жива риба — у неї народиться дитина. Риба велика — добрий заробіток. Риба мертва — слабкість, дохла — на негоду. Золоту рибку (рибки) бачити — не здійсниться загадане, очікуване. Риба — шкідництво; хтось риє під вас. Чимало риби — негода. Рибина в руки — неблагополучні пологи. Рибу їсти: чоловікам — мати коханок, жінкам — легкі пологи. Ловити рибу — прибуток, перемога над суперниками; чистити живу рибу — до забави.

РІЧКА

Як річка насниться, то це прикмета, що цій людині буде якась несподівана радість. Річка — дорога, брести кудись; пли-сти річкою — прибуток; переходити річку, йти у воді — якісь перешкоди, труднощі. Як падаєш у брудну річку, то в лихо по-трапиш, у борги. Річка — людське життя: як тече вода чиста, то щось добре припливе, а як мутна, то недобре.

РОМАШКА

Глибока старість. Нюхати — до інтимних відносин.

РОСА

Роса — благодать, добробут.

РУШНИК

Рушники мокрі стелити — слізна дорога (небіжчик). Рушник — до смерті. Якщо насниться рушник вишитий — чекайте від когось листа довгоочікуваного.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *