Сонник М

МАК

Як сниться мак, то це щось добре буде. Квітучий мак — щастя.

МАКІТРА

Будете гостем. Розбити макітру — розбити згоду: до сварки в родині.

МАЛЬВА

Пишна, красива — любов; зривати — досягати бажаного. Нюхати квітку — любов уже недосяжна, утрачена. Букет — до одруження.

МЕД

Як сниться мед, то це красивий сон, щось добре буде. Якщо сниться мед — на смертне.

МІСТ

Міст бачити — будьте обережні. Міст перейти — уникнути небезпеки. Міст розібраний — горе велике, страшне; смерть. Якщо дівчину переводять через міст, то вийде заміж незабаром. Будувати: щастя та слава. Міст і вода шумить — кудись переїдете.

МІСЯЦЬ

Місяць — молодик, наречений; місяць у хмарі — наречений буде бідний, в якщо ясний, то буде багатий. Як сниться комусь місяць на небі, то це прикмета швидкої любові.

МЛИН

Млин — плітки, турботи, хтось пліткує про вас.

МЛИНЦІ

Як сняться млинці, то вдарите кого-небудь або вас вдарять по щоці. Млинці пекти або їсти — може бути якась хвороба, занедужаєте.

МОГИЛА

Сниться, що ходив на могилу знайомого, — буде весілля. Копати могилу — утрата з вашої вини; бачити могилу — новина; розрита могила — недобрі звістки; бути в могилі — на багатство.

МРЕЦЬ, НЕБІЖЧИК

Як мерці сняться живим, то буде велика неприємність або слабкість. Інше значення — довге життя. Якщо, буває, говориш у сні з померлим, то незабаром будуть якісь цікаві новини. Мертвий сниться — дощ буде; до сварки, а більше — до зміни погоди. Мертві сняться й на завірюху, й на дощ. Небіжчик — дощ, сніг, атродини — треба пом’янути. Мрець — недобре. Якщо сняться покійні батьки: мама або батько (або обоє разом), то це точна прикмета — буде щось погане в родині або з людиною, або з худобою. Батьки з того світу дають звістку своїм дітям. — щось погане буде. Померла мати приснилася — буде якесь горе. Вві сні мертвий говорить: " одяг у мене подерся", то треба дати комусь бідному одяг — перестане снитися. Померлий кличе із собою або говорить: "Я тебе заберу", то до смерті. А як відганяє, говорить: "Не йди за мною", то будете жити.

МУХИ

Як сниться, що мухи в будинку й летять нагору, то буде пожежа. Мухи навколо вас — вороги. Бити мух — перемагати ворогів. Відганяти — до мандрів.

М’ЯСО

М’ясо — хвороба. М’ясо вві сні — турботи та неприємність. Якщо сниться сире м’ясо хворому — він умре, а якщо здоровому — занедужає. Сниться м’ясо, сало — це гріх якийсь. Яловичину їсти — буде неприємність, тому що в м’ясі життя припинене. Особливо погано, якщо сниться здохла свиня — це віщує великий наклеп і взагалі великі неприємності.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *