Сонник Г

ГАДЮКА

Гадюка — брехня вийде, суперечка. Гадюки — скандал. Як гадину вві сні вб’єш, то це означає, що позбудешся свого ворога. Укус гадюки — невдача; шипіння — підступність злих людей.

ГІРЧИЦЯ

Вві сні їсти гірчицю — бажання ваше здійсниться.

ГНІЗДО

Гніздо знайти — велике щастя, зняти з дерева — незабаром весілля; знищити гніздо — радуються ваші недруги.

ГОЛИЙ

Сниться голий чоловік — не зовсім добре, жінка — на щастя. Голам бути — бідність.

ГОЛКА

Якщо сняться голки (голка), то це пееаа ознака того, що в когось закохаєтесь.

ГОРОХ

Як сниться горох — де сльози.

ГОЛУБИ

Як присняться голуби — буде незабаром якась удача; приємні звістки. Голуби — дорослі діти. Як дівчині свиться голуб — це молодий, хлопцю голубка — наречена. Голуба або голубку випустити з рук — розлука з дружиною. Голубів ів гнізд виймати — скликати гостей. Голубів бачити — радісна звістка; брати в руки — неприємність; у вебі літають — приємна новина. Голуби від вас відлітають, тікають — до смерті.

ГОРОБЕЦЬ

Як даєш їсти горобцям, то для дівчини це добра прикмета — незабаром буде весілля. Горобця ловити — початок знайомства Й кохання.

ГРЕБІНЕЦЬ

Гребінець як насниться, то цій людині незабаром буде якась дорога. Гребінь — суперечка.

ГРЕЧКА

Суперечка, сварка, чорна хвороба.

ГРИБИ

Як присняться погані гриби, неїстівні, отрутні, то, говорять, це добрий сон, буде прибуток. Гриби збирати — у жінки діти будуть. Як присняться гриби сушені, то це проти якого – небудь нещастя. Гриби їсти — доживеш до глибокої старості, бачити — зустрінеш дурня.

ГРОШІ

Гроші паперові — гарна прикмета, незабаром щось може бути цікаве, радісне, приємне. Мідні гроші — будуть якісь сльози, турботи, срібні — нічого кепського, золоті — добре, матимете прибуток.

ГРЯДКА

Грядка —труна. На садибі грядки —у будинку мрець.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *