Сонник Д

ДЗЕРКАЛО

Щоб ве снилося нічого, то ве треба дивитися після заходу сонця в дзеркало. Як насниться дзеркало: дівчині — наречений; молодиці — зміна в її житті; будь-кому бачити себе в дзеркалі так, що все обличчя у прищах, — зміна життя на краще: добробут, багатство. Бачити дзеркало вві сні — сором буде. Якщо заміжня жіака бачить себе вві сні молодою дівчиною, яка вбирається перед дзеркалом, то ве мине хвороби. Якщо сниться, що дивишся в дзеркало, — когось покохаєш.

ДИМ

Дим — диво; невдача. Як сниться дим, вемае вогню, то буде якесь диво; дивна звістка; дорога; похвала. Дим — це й смерть. Чорний — перешкоди, плітки.

ДИНЯ

Як свиться диня — нездоров’я. Дозріла диня —успіх, зелена — до бідності.

ДИТИНА

Насниться: дитину народжуєте чи народили — багатство. Як сниться дитина повненька — це турботи на добро; худенька, плаксива—турботи на погане. Дитину маленьку бачити вві сні — величезні неприємності, суперечка, бійка. Якщо жінці сниться, що вагітна або годує немовля, — буде прибуток. Той же сон побачить старенька — віщує важку хворість і смерть. Якщо сниться, що дитина груди ссе, то буде бідність, що не відчепишся. Дитина — надасть, сварка, турботи. Дитина ва столі, оживає — смерть цієї дитини. Багато дітей — тривога. Дитина на плечах у чоловіка — у вагітної жінки народиться хлопчик, на плечах у жінки — народиться дівчинка. Маленька дівчинка — іноді на диво.

ДІЖА

Діжа порожня — великі неприємності; наповнена — багатство, дірява — мати матеріальні збитки; бачити багато діжок — багатство у вашій родині; бачити номера на діжах — будеш мати удачу в лотереї.

ДОРОГА

Дорога без мети — прикра справа, переживання; стояти на перехресті доріг — не зможете прийняти важливого рішення; йти широкою дорогою — радість і задоволення, вузькою — турботи, морока. Дорога крива, у вибоїнах — збитки; мокра — слізна.

ДОЩ

Дощ — добра новина. Дрібний, тихий — виправдання; великий, злива — значна невдача; сліпий (при сонці в небі) — приємне зміна. Сильна злива — зміна в житті. Промокнути під дощем — хвороба; утрата. Йде дощ: у ясний день — радість, у пітьмі — сльози.

ДУБ

Дуб як насниться — добра прикмета, буде від чогось прибуток" будете здоровим. Якщо сниться дівчині дуб, то буде наречений. Якщо сниться кому-небудь із членів родини, що на їхньому полі зрубаний дуб, то хтось повинен умерти з тієї ж родини тільки чоловічого роду: якщо дуб молодий — це син, А якщо старий — цебатько. Дуб кремезний — довгі роки життя, без листя — хвороба когось з рідних, зелений — багатство.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *