Сонник А

АБЕТКА, АЛФАВІТ

Важкий початок справи. Учити самому — підступний ворог; когось учити — досягнете поставленої мети. Успіх у науці.

АБРИКОС

Бачити вві сні абрикоси — обманута надія; неприємність і втрата; їсти зрілий плід — задоволення, сушений — турботи, зелений — невдача у справах.

АВТОМОБІЛЬ

Новина. У легковій машині їхати — на щастя. Сидіти в автомобілі, що стоїть, — нездійсненні мрії; керувати автомобілем, наче ас, — у вас надмірна самовпевненість; стати жертвою наїзду на вас автомобіля — неприємності на роботі.

АГОНІЯ

Бачити вві сні агонію вмираючої людини — на щастя, здоров’я, багатство.

АҐРУС

Збираєте аґрус чи доглядаєте за ним — до несподіваного завершення всіх неприємностей. Завдяки своєчасному втручанню ваших друзів перед вами відкриються прекрасні перспективи почати нове життя. їсти аґрус — слід побоюватися поспішних рішень, оскільки одним невірним кроком можна погубити все те, що з такою старанністю створювали. Відчувати смак аґрусу — бути не цілком задоволеним результатами виконаної роботи або переоцінювати свої шанси на успіх.

АЗАРТНА ГРА

Грати в азартну гру вві сні — недобрий знак. Якщо граєте й не можете зупинитися, то наяву загрожує бути втягненим в авантюру, що завершиться для вас дуже неприємно. Виграти вві сні в якій-небудь азартній грі — втрата друга. Ви виграли значну суму грошей — комусь із ваших близьких загрожує нещасний випадок чи трагічна подія. Єдиним гарним сном про участь в азартній грі є той, у якому ви програли, — на вас чекав порятунок від усіх неприємностей.

АЙСТРА

Квітуча — нездійсненна обіцянка. Бачити айстри — підвищення на посаді, пошана від колег.

АКАЦІЯ

Акація квітуча — несподівана радість, добре зроблена справа; сидіти під акацією — добрі новини. Акація також — приємна зустріч, але невдача в тій справі, що її вам будуть пропонувати наступного дня.

АКУЛА

Як насниться акула, маєте злого ворога; ловити — турботи.

АЛЬТАНКА

Зустріч із приятелем або дорогою для вас людиною. Нове місце проживання.

АМПУТАЦІЯ

Ампутація вві сні — матеріальні втрати в реальному житті. Чим менш значущою була частина тіла, яку ампутували, тим незначнішими будуть ці втрати. Якщо вві сні ампутація — це наслідок аварії або будь-якої іншої катастрофи, то наяву ваші втрати будуть повязані в несприятливими обставинами. Залишитися без кінцівок у результаті ампутації — до невдалої угода, що принесе фінансові втрати, але при цьому ви набудете досвіду, якого вам не вистачало. Якщо в реальності ваш шлюб перебуває під загрозою, то втратити вві сні яку-небудь частину тіла передвіщає остаточний розрив.

АНГЕЛ

Ангела бачити — добрі новини або застереження перед нерозсудливим учинком; чути його — недобре гадання; бути ним: для здорового — успіх, для хворого — терпіння. Розмовляти З ангелом — близька смерть когось із родичів; просто бачити його в небі — познайомишся з красивою жінкою. Ангел у сні — щастя, радість, щиросердечна рівновага.

АНЕКДОТ

Розповідати — обмова, плітки.

АПЕТИТ

Мати хворобу шлунка; брак грошей; розлука.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *